MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 9029258
*
nr 902 9258
Karmstolar
Ett par, Louis XV-stil, Sent 1800-tal
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juli 2014
kl 18:46:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/7 11:46:35
1
3.000 kr
13/7 18:12:58
2
1.700 kr
13/7 18:15:14
2
2.000 kr
13/7 18:15:48
2
2.400 kr
13/7 18:16:15
2
3.000 kr
13/7 18:16:43
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar louis xv-stil sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
*
Karmstolar
nr 902 9258
Karmstolar
Ett par, Louis XV-stil, Sent 1800-tal
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juli 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/7 11:46:35 | 1 | 3.000 kr |
13/7 18:12:58 | 2 | 1.700 kr |
13/7 18:15:14 | 2 | 2.000 kr |
13/7 18:15:48 | 2 | 2.400 kr |
13/7 18:16:15 | 2 | 3.000 kr |
13/7 18:16:43 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar louis xv-stil sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59